Davet ve Kardeşlik Vakfı Temsilciliği Siverek-Der’in İdeal Gençlik Kulübü “Her Genç Bir Fidan” projesi kapsamında Molla Ramazan Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde fidan dikme etkinliği gerçekleştirdi.
![](https://dkv.org.tr/wp-content/uploads/2024/05/GMltLa4XQAAre3D-1-300x169.jpeg)
Davet ve Kardeşlik Vakfı Temsilciliği Siverek-Der’in İdeal Gençlik Kulübü “Her Genç Bir Fidan” projesi kapsamında Molla Ramazan Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde fidan dikme etkinliği gerçekleştirdi.
Kudüs Bilgi ve Kültür Yarışması sonuçlarını aşağıdaki butona tıklayıp inceleyebilirsiniz.
Link içerisinde hem Türkiye geneli sonuçları hem de il ve ilçe bazlı sonuçlar listelenmiştir.