Davet ve Kardeşlik Vakfı’nda Yönetim Değişikliği Gerçekleşti

0

4 yıldan bu yana Davet ve Kardeşlik Vakfı başkanlığı görevini yürüten Sn. Recep Songül Vakfın Olağan Genel Kurulu seçimleri sonucu yeni dönemde başkanlığa seçilen Sn. Dr. Maruf Çelik’e görevini devretti.

Devir teslim töreninde konuşmasına yeni yönetime başarılar dileyerek başlayan Recep Songül: “Gücümüzün sırrı kardeşliğimizde saklıdır. Yapılacak tüm hizmetlerde üzerine düşen görev olduğu takdirde vakfımızın hizmetindeyiz. Amacımız ve davamız birdir. Hepimiz bu davanın hizmet erleriyiz” dedi.

Daha sonra söz alan yeni vakıf başkanı Dr. Maruf Çelik, “Bu bir nöbet değişimi. Hizmet bayrağını ekibimizle birlikte en iyi noktalara taşımak ve daha iyi hizmet etmek için yola çıktık. Vakfımızın kuruluşundan bu yana emeği olanlara bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz. Yaklaşık 4 yıl bu görevi özveriyle yapan değerli başkanımız Recep Songül’e ve yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi.

Dr. Maruf Çelik, Vakfımızın yönetim kurulu başkanı olarak görev yaptığı 2013-2017 dönemlerinde gerçekleştirdiği gayret ve özverili hizmetlerinden dolayı Recep Songül’e bir şükran plaketi takdim etti.

Bir Yorum Yap